Press "Enter" to skip to content

Кримський “Титан” продовжує труїти землю на Херсонщині, – Держекоінспекція

Кримський «Титан», який з кінця серпня запрацював на повну потужність, продовжує труїти землю на Херсонщині. Результати аналізів ґрунту показали перевищення шкідливих речовин у майже 18 разів.

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції у Херсонській області.

«Спеціалісти … провели відбір проб ґрунту в 5 встановлених точках спостереження… За результатами досліджень, вміст сульфатів сягав рівня 2812,61 мг/кг, що є перевищенням гранично допустимої концентрації майже у 18 разів. А у селі Григорівка Чаплинського району вміст сульфатів становить 358,89 мг/кг, що є перевищення в 2 рази», – йдеться у повідомленні.

Точки спостереження за станом ґрунтів були визначені Державною екологічною інспекцією у Херсонській області у вересні 2018 року для контролю впливу виробничої діяльності на довкілля після аварійної ситуації на ПрАТ «Кримський Титан» (нині ПрАТ «ЮКРЕЙНІАН КЕМІКАЛ ПРОДАКТС»), який розташовано на тимчасово окупованій території АР Крим. Точки спостереження розташовані в санітарно-захисній зоні підприємства та населених пунктах Чаплинського та Каланчацького районів.

Візуально херсонські фахівці зафіксували факт початку діяльності кримського “Титану” 28 серпня 2020 року. Наразі підприємство працює на повну потужність. Інспектори продовжують відстежувати ситуацію.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь