Press "Enter" to skip to content

МЗС Польщі закликало Росію припинити агресію проти України

У відомстві стурбовані ескалацією ситуації на Донбасі і зазначають, що завдяки зусиллям президента Зеленського процес мирного врегулювання “набув нової динаміки”.

Про це сказано в заяві на сайті МЗС Польщі, інформує Політик посилаючись на Цензор.НЕТ.

“Міністерство закордонних справ Республіки Польща висловлює глибоку стурбованість у зв’язку з ескалацією ситуації на Донбасі в останні тижні, останнім проявом якої є інтенсивна перестрілка в Луганській області”, – йдеться в повідомленні.

У міністерстві наголосили, що напади з боку бойовиків відбуваються в той час, коли “завдяки зусиллям у нормандському форматі і конструктивному ставленню президента В. Зеленського процес врегулювання конфлікту набув нової динаміки”.

“Міністерство закордонних справ Польщі незмінно закликає Росію припинити свою агресію проти України, включно з виведенням її збройних формувань з окупованої частини Донбасу і беззастережним виконанням Мінських угод”, – додали у відомстві.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь