Press "Enter" to skip to content

Зеленський хоче домовитись з Путіним про обмін “всіх на всіх” до Нового року

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що в ході зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним буде досягнуто домовленості про обмін полоненими і політв’язнями “всіх на всіх” до Нового року.

Джерело: брифінг за результатами зустрічі президента Зеленського з прем’єр-міністром Швеції Стефаном Левеном

Пряма мова Зеленського: “Моряки, політичні полонені, ми повернули, але не всіх… Я дуже хотів би, щоб Новий рік наші люди зустрічали зі своїми сім’ями вдома в Україні. Тому для мене це гуманітарне, дуже особисте питання. Я дійсно хочу великого обміну, який має назву, починаючи з Мінська, “всіх на всіх”, мене цікавлять саме всі наші”.

Деталі: Зеленський розказав, що зміст проєкту рішення саміту у “нормандському форматі” був узгоджений чотирма державами, ще у вересні, але відтоді багато змінилося. Він заявив, що обмін – це перше питання, яке обговорюватиметься в ході зустрічі в Парижі.

За словами президента, другим питанням на саміті буде питання безпекової ситуації на Донбасі, тобто виведення військ, незаконних збройних формувань. Він повторив, що хотів би досягти домовленостей про конкретні часові рамки, коли це станеться

Пряма мова: “Я впевнений ми можемо знайти, якщо обидві сторони захочуть припинення війни… Скажімо так, якщо всі сторони захочуть припинення війни, як цього хочемо саме ми, то ми можемо добитися серйозних результатів…”.

Деталі: Також Зеленський розказав, що планує на саміті говорити про проведення виборів на Донбасі. Він знову повторив, що це має відбуватись за українським законом, за участі всіх українських політичних сил, з міжнародними спостерігачами.

Врешті президент заявив, що він впевнений, що в ході зустрічі у “нормандському форматі” буде обговорено питання передачі Україні контролю над українським кордоном.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь