Press "Enter" to skip to content

Зеленський заявив, коли почнеться розведення військ у Петрівському на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що розведення сил та засобів від лінії зіткнення на Донбасі у районі населеного пункту Петрівське у Луганській області має розпочатися 4 листопада.

“Ми зі свого боку розпочали розведення у Катеринівці (Золоте). Якщо все буде безпечно у Петрівському протягом тижня – має бути сім днів тиші – то, мені здається, 4 листопада ми маємо розпочати розведення і у Петрівському”, – сказав Зеленський на прес-конференції з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у четвер у Києві після засідання Комісії Україна-НАТО.

Також Столтенберг додав, що країни-члени альянсу вітають прогрес у розведенні в районі Станиці Луганської та інших районах.

“Росія має припинити свою підтримку бойовиків на сході, вивести свою зброю та техніку”, – наголосив Столтенберг.

Як повідомлялося, 29 жовтня розведення сил та засобів розпочалося у селищі Золотому. Крім того, цього дня на переговорах у Мінську вдалося узгодити дату розведення сил та засобів у Петрівському.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь