Press "Enter" to skip to content

В Україні може з’явитись новий трудовий кодекс, його має представити “Слуга народу”

У партії “Слуга народу” впродовж двох місяців планують представити новий трудовий кодекс, який буде ліберальним для роботодавців.

Про це на форумі “Порядок денний нового парламенту: діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади” поінформувала голова Комітету ВР з питань соціальної політики і захисту прав ветеранів Галина Третьякова, повідомляє Політик посилаючись на Укрінформ.

“Ми вже заблокували сьогодні такий тріумфальний похід трудового кодексу, який був прийнятий у першому читанні Радою попереднього скликання для того, щоб розблокувати в цій сесії внесення свого трудового кодексу. Я думаю, що впродовж півтора-двох місяців побачите трудовий кодекс, який буде дуже ліберальний, може too much (занадто – ред.) ліберальний для роботодавця. Ми будемо намагатися створити для бізнесу дуже прості і дешеві умови відкриття і закриття робочого місця для того, щоб ви створювали таких робочих місць побільше в Україні. Хочемо, щоб ви мільйон таких робочих місць створили впродовж п’яти років”, – сказала Третьякова.

Вона додала, що бізнес, отримавши здешевлення у відкритті й закритті робочих місць, має створити власні накопичення для громадян.

Також, за словами Третьякової, партія “Слуга народу” планує розробити закон про лобіювання, щоб відносини між політиками і бізнесом були прозорими.

“Щоб ми чітко розуміли, на що витрачає бізнес кошти, коли готує якісь законопроєкти, які це кошти, чи йдуть вони в дохід і чи сплачуються з них податки”, – сказала Третьякова.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь