Press "Enter" to skip to content

“Нам треба припинити гризтися”: скандал із відомою ведучою 1+1 набирає оборотів

Відома телеведуча телеканалу “1+1” Наталія Мосейчук опинилась у вирі нового скандалу через зачистку невтішних коментарів на сторінці в Facebook.

На офіційній сторінці ведучої в соцмережі Facebook зникли сотні негативних коментарів з критикою на її адресу.

Перепалка трапилась під дописом, де журналістка закликала до поваги до себе, честі та гідності. В коментарях до нього користувачі грубо критикували її роботу сумнівної якості. Зокрема, цікаві коментатрі залишила Наталія Міщенко.

“Вранці їх було кілька тисяч, в основному неприємних для неї як жінки, але і таких, що дають їй оцінку як “чесної” і “об’єктивної” журналістки”, – пише користувач Наталія Міщенко.

Телеведуча повинна була бути готова до гнівної реакції, коли писала допис, тоді б не довелось видаляти те, що пишуть українці, але їй не до вподоби. Однак, сотні злісних коментарів зникли безслідно.

“І ось у мене до пані Мосейчук питання: Ви коли в соцмережах висловлюєте свою брехливу правду, Ви ж повинні бути готові до будь-яких коментарів, в тому числі до незручних питань? Так чому Ви видалили цих кілька тисяч “інакомислячих” точок зору?” – додає Міщенко.

Найгіршим у цій ситуації, на її думку, стала саме зачистка коментарів за винятком декількох сотень фраз із дифірамбами.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь