Press "Enter" to skip to content

Російські бойовики перешкоджають ремонту зруйнованої частини мосту у Станиці Луганській

Незаконні збройні формування (НЗФ) окупованих районів Луганської області (ОРЛО) на ділянці розведення сил у районі Станиці Луганської розмістили чергову тимчасову споруду, чим перешкоджають українській стороні перейти до ремонту зруйнованої частини мосту через Сіверський Донець.

Про це повідомляє українська сторона СЦКК, пише Політик.

“Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК – ІФ) повідомляє, що НЗФ ОРЛО і далі імітують роботи з демонтажу фортифікаційних споруд, розташованих на ділянці розведення №1. Зокрема, замість активних дій з демонтажу фортифікаційних споруд, російські найманці з тильного боку розмістили чергову тимчасову споруду “кунг” із написом так званого СЦКК, тим самим зафіксувавши свою присутність на ділянці розведення №1″, – йдеться в повідомленні української СЦКК на сторінці Операції об’єднаних сил у соцмережі Facebook у вівторок.

Українська сторона нагадує, що відповідно до Рамкового рішення Тристоронньої контактної групи (ТКГ) та інших Мінських домовленостей ділянка розведення “Станиця Луганська” має бути вільною від будь-яких мілітарних структур.

У повідомленні наголошується, що зазначені дії ставлять під зрив виконання Мінських домовленостей з розведення сил і засобів, таким чином представники ОРЛО “не дають можливості українській стороні перейти до реальних дій з ремонту зруйнованої частини мосту”.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь