Press "Enter" to skip to content

“Повномасштабне втoргнeння aрмiї Росії”: в ЗеКоманді з самого ранку звернулись до українців

Російська Федерації всерйоз готується до відкритої війни проти України і перші удари завдасть з повітря і за допомогою сухопутних військ.

Помічник голови Офісу президента Іван Апаршин заявив, що влада РФ готують армію до повномасштабного вторгнення на територію України, пише “Політик”, посилаючись на “Радіо.Свобода“.

На його думку, Збройні сили Російської Федерації готують авіаудар по Сходу країни із застосуванням засобів радіоелектронної боротьби.«Я впевнений на 100%, що першим етапом буде проведення повномасштабної повітряної операції. Брати участь буде не тільки авіація, але також ракетні війська і артилерія, засоби радіоелектронної боротьби.

Агресори від цього не відмовилися », – повідомив Апаршин. Крім того, у Володимира Зеленського наполягають, що і сухопутні війська РФ активно готуються до наземної наступальної операції.

“Сьогодні вони відмовляються від бригадної системи управління і переходять на дивізійну систему. Раніше вони відмовилися від оперативних командувань і знову перейшли на військові округи. Були створені два оперативно-стратегічних напрямки”, – додав експерт.

Більш того, Апаршин підкреслив, немає ніяких сумнівів в тому, що угруповання військ Росії всерйоз готується до війни.

Тим часом в мережі глузують над російськими військовими, які влаштували вибух на військових складах:

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь