Press "Enter" to skip to content

“Ватне дно!”: Усик своїм новим відео розлютив українців (ВІДЕО)

Непереможний український важковаговик Олександр Усик (16-0, 12 КО) в своєму підготовчому таборі в Каліфорнії повторив сцену з російського серіалу «Бригада».

Новину передає Політик посилаючись на Патріоти України.

«Гаразд, слухайте пацани, тільки зрозумійте мене правильно. Потрібно їхати на тренування. Тренуватися треба мені, а зачеплять вас», — перефразував українець частину діалогу героя Сергія Безрукова.

В оригіналі сцена виглядає так:

Такий косплей не знайшов схвалення у українських уболівальників. «Ва*не ва*не дно … воно робить максимум, щоб відвернути від себе українського вболівальника. І залучити ва*ного, відповідно», «Зробив пародію на ка*апське бандитське кіно. Це дуже класно лягає в канву «відео з Шарієм», «Крим — ета Крим», «РПЦ — фарева» і т.д. Нафіга нам такі патріоти? Тільки імбіцильну логіку «якщо ти такий патріот, то йди в окопи» не пропонувати», — лаються користувачі в мережі.

Подписывайтесь на наш Телеграм канал, там много контента который удаляют во всех социальных сетях t.me/iprostir ну и плюс свежие новости.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь