Press "Enter" to skip to content

Зеленський виклав фото з відпочинку в Одесі в компанії Богдана, українці дивуються, чому без першої леді

Президент України Володимир Зеленський і глава АП Андрій Богдан відвідали один з міських пляжів Одеси. Про це повідомив глава держави у своєму Facebook у суботу, прикріпивши фото, де він з Богданом сидить на шезлонгу, а навколо – відпочиваючі.

“Ми, скрізь Охорона, бойові водолази, спец контроль проходження в море, на пляж – через рамки)))) а на задньому фоні видно, як загоряють розвідники. Хороших вихідних” – написав Зеленський під фотографією.

Не обійшлося в мережі без жартів щодо виходу Зеленського на пляж із Богданом, але без дружини. За словами журналістки Христини Бердинських, перша леді України – красива і стильна жінка, однак Зеленський на фотографіях скрізь з’являється з Богданом, а не з нею.

“Андрій Богдан, відпустіть президента хоч у суботу до дружини, дайте людині відпочити”, – пише вона.

Інша журналістка, Ольга Решетилова, жартівливо заявила, що пора починати антитерористичну операцію з визволення президента. В основному ж, коментатори бажали політикам добре провести час і писали, що люди, які так багато працюють, мають право на відпочинок.

Однак не всі коментарі були такими добрими, багатьох зачепило, що голова держави замість того, щоб днями та ночами на проліт піднімати Украну влаштував собі з п’ятниці міні-відпустку в Одесі.

«А коли ж наш вельмишановний при*іздент почне виконувати свої обов’язки? Чувак, бути президентом це не на концерти їздити і не шаурму же*ти, а бути особою країни на міжнародній арені і захищати її від зовнішніх ворогів. Ти як був блазнем, який грає хе@ом на роялі, так ти ним і залишився», «Може ви працюватимете, а не відпочиватимете?! ви президент країни воюючої! ви хоч це розумієте?», — обурюються користувачі.

Знайшлися і такі, хто почав захищати Зеленського.

«Вам не соромно? Президент така ж людина, з такого тіста як і всі ми, має право на відпочинок», «А нічого, що президент просто людина, яка завжди залишається собою, дивно правда», — пишуть коментатори.

Нагадаємо, у п’ятницю, 26 липня, президент прилетів до Одесу економ-класом і відвідав виступ “Ліги сміху”.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь