Press "Enter" to skip to content

Український військовий оркестр взяв участь у марш-параді у Данії

Військовий оркестр 194 по-го понтонно-мостового полку Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України взяв участь у Міжнародному військовому фестивалі «Sondeborg International Military Tattoo», який відбувся з 11 по 15 липня у м. Сеннерборг Королівства Данії.

За програмою фестивалю – марш-парад вулицями міста, виступи біля мерії, на площі біля фортеці та інших локаціях, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ на сторінці у Facebook.

 Поціновувачі духової музики були вражені виступами військового оркестру з України, дякували їм вигуками та бурхливими оплесками, а українці, що мешкають у Данії, підтримували «своїх» українською мовою, символікою та звичайно, робили фото на згадку.

Зазначимо, що у музичному заході також взяли участь військові оркестри Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Республіки Болгарії та Королівства Данії.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь