Press "Enter" to skip to content

Пристайко заявив, що Україна вживатиме заходів у зв’язку зі спробою втручання угорських політиків у парламентські вибори

В Офісі президента планують вживати заходів до угорських політиків через зустрічі з окремими народними депутатами напередодні парламентських виборів.

Про це заявив заступник керівника ОП Вадим Пристайко під час брифінгу, передає Політик посилаючись на РБК-Україна.

Він нагадав про те, що до України вчора прибули дві делегації Угорської Республіки, а один з  депутатів Ради нещодавно зустрівся з прем’єр-міністром Угорщини.

“Я не пам’ятаю багато випадків, окрім РФ, коли держави проводили зустрічі з окремими депутатами Верховної ради. У нас була рекомендація міністру Сіярто приїхати в Київ, зустрітись зі своїми новими колегами; ми готові були разом з ним і представником МЗС відвідати Закарпаття. Нажаль, угорська сторона нас не почула. Я вважаю, що це є неприпустимо. Офіс президента буде вживати заходів, щоб це більше не повторювалось”, -заявив Пристайко.

Заступник керівника ОП заявив, що МЗС зверталось до угорських колег з проханням уникати до закінчення виборів кроків, які можуть розглядатись як підтримка конкретних політичних сил.

“Мені здається, що в цей момент, коли відбувається підготовка (до виборів, – ред.) і складна ситуація в Україні, можна було б дружній до нас державі  утриматись від таких поїздок”, – сказав він.

Пристайко наголосив, що Україна, не збирається забороняти в’їзд угорським політикам, наприклад, міністру Сіярто.

“Водночас, наприклад, Словаччина набагато жорсткіше себе поводить по відношенню до угорських сусідів”, – додав він.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь