Press "Enter" to skip to content

Facebook заблокував дві сторінки присв’ячених пам’яті загиблих за Україну від початку війни на Донбасі

14 липня Facebook заблокував дві сторінки, присвячені пам’яті загиблих за Україну від початку війни на Донбасі.

Спочатку адміністрація соцмережі закрила доступ до акаунта проєкту “Книга пам’яті полеглих за Україну”, повідомили автори проєкту на сторінці “Стіна народної пам’яті загиблих за Україну у 2014–2018 роках” у Facebook. Зараз доступ до цієї публікації закрито, оскільки до вечора було заблоковано й цю сторінку, поінформували її адміністратори в Telegram, передає Політик посилаючись на видання ГОРДОН.

Автори проєкту опублікували у Twitter скріншот попереджень, які їм надходили 11 липня, до блокування. На них зазначено, що вміст деяких повідомлень пабліка “порушує стандарти Facebook”.

У проєкті повідомляють, що причиною блокування другої сторінки стало одне зі щоденних відео, присвячене дням народження героїв, загиблих на Донбасі.

“Ми не видалятимемо та не перевірятимемо на відповідність до яких би то не було вигаданих стандартів жодного з розміщених на нашій Facebook-сторінці текстового чи медійного матеріалів про героїв, загиблих за Україну. Нам немає чого приховувати та ретушувати”, – заявили автори у Twitter.

Акаунт проєкту у Twitter і Telegram-канал, а також сайт “Книга пам’яті полеглих за Україну”, де публікують інформацію про тих, хто загинув за Україну, починаючи із 2014 року, продовжують роботу.

На сайті проєкту ідеться, що “Книгу пам’яті полеглих за Україну” створено 22 липня 2014 року за підтримки Національного військово-історичного музею України. Станом на 18 березня 2019 року до “Книги” було занесено дані про 4090 загиблих бійців.

У 2014 році, відразу після анексії Криму, на сході України Росія почала збройну агресію. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частина Донецької та Луганської областей, з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на оприлюднені Україною факти й докази

У зоні конфлікту періодично оголошують перемир’я. Останнє, у квітні, Україна ввела в односторонньому порядку, бойовики порушили його першої ж доби. Погодити нове, “хлібне”, перемир’я сторони поки не змогли.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь