Press "Enter" to skip to content

Кремлівська пропаганда за чорнобильською традицією приховує правду про страшний смертельний потоп в Іркутській області

В інтернеті оприлюднили відео, на якому зафіксовано потоп в Іркутській області Російської Федерації — потужний потік води зносить навіть будинки.

Відповідний ролик розміщено на сторінці Вал Мішель у Twitter, передає Політик посилаючись на Патріоти України.

«По путінському телеку сказали, що це «зона підтоплення». Коли цілі будинки проносить під 10-метровим мостом, це «підтопило». А коли обвалюється пів-будинку в Магнітогорську, це «хлопок газу». Путінський новояз бл*дів-пропа****онов», — йдеться у підписі до відео.

«Коли вогняні камені посиплються з небес, вони розкажуть про невеликі опади і мінливу хмарність», «Коли літак впав — жорстка посадка, коли пожежа — це загоряння», «Пекло на Землі», — пишуть в інтернеті.

Варто зазначити, що число загиблих під час повені в Іркутській області збільшилося до 16 осіб. Доля ще кількох осіб невідома, пише ТАСС. У лікарнях перебувають 153 постраждалих, у тому числі дитина.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ – “Путін – х*йло!” Кремлівських пропагандистів “тепло” зустріли у Мінську (ВІДЕО)

По путинскому телеку сказали, что это «ЗОНА ПОДТОПЛЕНИЯ». Когда целые дома проносит под 10-метровым мостом, это «подтопило». А когда обрушивается полдома в Магнитогорске, это «хлопок газа».

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь