Press "Enter" to skip to content

Зеленський планує ліквідувати декілька міністерств

В Адміністрації президента України Володимира Зеленського заявили, що з’явилися наміри прибрати кілька “зайвих” міністерств.

“Ми думаємо про те, щоб скоротити кількість міністерств, дивимося на різні моделі. Хочеться підійти до формування нового уряду максимально прагматично, щоб не було зайвих посад”, – заявив Гончарук, пише Політик посилаючись на Корупція

Також заступник глави АП, розповів про те, що він не вважає обгрунтованим існування Національної академії державного управління.

“У нас відкрите питання по Національній академії держуправління. Я спілкувався з кількома людьми. Четверо з них сказали:” Ліквідуй! “- поділився він.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський перепризначив своїх помічників в Адміністрації президента, підписавши відповідні укази.

Володимир Зеленський підписав ряд указів, якими затвердив положення про Офіс Президента України і перепризначив співробітників з АП в ОПУ. Про це свідчить інформація на сайті президента.

Так, одним указом Андрій Богдан був звільнений з посади голови Адміністрації президента, а другим – призначений керівником Офісу президента України.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь