Press "Enter" to skip to content

Стало відомо, на яких умовах отримають субсидії боржники за житлово-комунальні послуги

Коли будуть призначати субсидії на наступний термін, будуть враховувати прострочену заборгованість за більш ніж два місяці

Коли будуть призначати субсидії на наступний термін, будуть враховувати прострочену заборгованість за більш ніж два місяці, передає Політик посилаючись на Ukr.Media.

Якщо загальна її сума не перевищує 340 гривень, то дотації дадуть. Про це повідомив директор департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов.

Також зменшили період, за який враховують доходи при нарахуванні субсидій – з чотирьох кварталів до двох. Знизили і нормативи споживання газу для приготування їжі і підігріву води.

При наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання надається 3,3 кубічних метра на одну людину в місяць (було 4,4 кубічних метра). При наявності газової плити та відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача – 5,4 кубічних метра (було 7,1 кубічних метра). При наявності газової плити і газового водонагрівача – 10,5 кубічних метрів (було 14 кубічних метрів),– пояснив Юрій Крикунов.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь