Press "Enter" to skip to content

Юрист Богдан заявив, що Зеленський визначиться з посадами, коли отримає доступ до трьох баз даних

Новообраний президент Володимир Зеленський визначатиметься з кандидатами на посади, коли матиме доступ до баз даних Служби безпеки, Міністерства внутрішніх справ та НАЗК.

Про це заявив його радник Андрій Богдан в інтерв’ю журналісту Юрію Бутусову, повідомляє Політик посилаючись на Радіо Свобода.

Юрист Богдан заявив, що Зеленський визначиться з посадами, коли отримає доступ до трьох баз даних

“Деякі вакансії, я так розумію, Володимир для себе уже заповнив, деякі далі шукає. Але в будь-якому разі визначатися він буде вже в Адміністрації Президента, коли матиме доступ до інформаційних ресурсів держави, коли матиме доступ до бази СБУ, МВС, НАЗК. Звичайно, усі ці точки отримання інформації дуже важливі в кадровому призначенні”, – сказав Богдан.

Раніше бізнесмен Ігор Коломойський висловив думку, що новим главою Адміністрації Президента може стати Андрій Богдан.
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: У Верховній Раді запропонували відкласти інавгурацію Зеленскього аж до червня

Як відомо, вже у перший день на посаді президент може самостійно замінити секретаря РНБО, вище командування Збройних сил, наприклад начальника Генштабу, та главу своєї адміністрації.


Згідно із законодавством за поданням Президента України Верховна Рада призначає Прем’єр-міністра, міністра оборони та міністра закордонних справ. Крім того, глава держави за поданням уряду призначає голів місцевих державних адміністрацій.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь