Press "Enter" to skip to content

Вакарчук представив суспільству керівника свого передвиборчого штабу

Лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук вже сформував передвиборний штаб, який очолює екс-заступник міністра економіки Юлія Клименко.

Як пише журнал НВ в статті Люди, які змінять Раду, передвиборний штаб Вакарчука розмістився по сусідству зі штабом прем’єр-міністра Володимира Гройсмана в бізнес-центрі Horizon, – там давно знаходиться офіс рок-музиканта, пише Політик.

Ні Клименко, ні прес-служба Вакарчука не захотіли надати коментарі для НВ.

Але сам Вакарчук в листуванні з НВ в Twitter підкреслив, що ні за яких обставин не очолить виборчий список БПП-Солідарності. Мовляв, це чутки, які безпідставно тиражують блогери з соціальних мереж.

Вакарчук, за свідченнями відразу декількох джерел, веде переговори з декількома так званими лідерами думок – відомими медіаперсонами, щоб ті увійшли в його політсилу.

Київський міжнародний інститут соціології невисоко оцінює підтримку умовної “партії Вакарчука” – всього лише на рівні 1,5%.

Цей рейтинг може вирости за рахунок частини електорату президента Петра Порошенка і лідера Громадянської позиції Анатолія Гриценка, вважає директор Інституту досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик. Нинішній рейтинг БПП – 13,9%, а Громадянської позиції Гриценка – 5,1%.

Але поживитися виборцями обох партій Вакарчуку буде досить складно – він розчарував частину своїх прихильників відмовою від участі в президентських перегонах.

На входження в парламентський список Вакарчука сподівається невеликий політпроект Дій з нами. Його організували депутати-єврооптимісти Мустафа Найєм, Наталія Кацер-Бучковська та Світлана Заліщук, а також один з творців Національної поліції – Сергій Блажевич. На сайті проекту запущена програма краудфандінга для фінансування промокампанії.

Один з учасників групи Дій з нами зізнався: “Ми не налаштовані йти на парламентські вибори самостійно, тому що не пройдемо”. Тактика цієї групи проста: дочекатися, коли Вакарчук привселюдно оголосить про похід на вибори, і отримати місця в його списку.

Чергові парламентські вибори повинні пройти 27 жовтня.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь