Press "Enter" to skip to content

В Україні набули чинності штрафи за незаконне використання символіки Нацполіції

В Україні з 2 травня набули чинності норми законодавства щодо штрафів за незаконне використання символіки Національної поліції.

Про це йдеться в Законі України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання найменування та ознак належності до Національної поліції України”, пише Політик посилаючись на Укрінформ.

Так, зазначається, що ознаками належності до поліції є символіка поліції, однострій поліцейських, спецзвання, відомчі відзнаки, спецжетон та службове посвідчення поліцейського.

Уточнюється, що використання найменування поліції або похідних від нього, у тому числі викладених іноземною мовою, ознак належності до поліції здійснюється виключно поліцією, а в інших випадках – за рішенням керівника поліції.

“Незаконне використання фізичною особою ознак належності до Національної поліції України за відсутності ознак діяння, передбаченого Кримінальним кодексом України, або незаконне використання фізичною особою на транспортному засобі найменування Національної поліції України чи похідних від нього, у тому числі викладених іноземною мовою, – тягнуть за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, – йдеться у тексті документа.

Зазначається, що незаконне використання органами держвлади, органами місцевого самоврядування, юридичними особами та фізичними особами-підприємцями, а також громадськими об’єднаннями ознак належності, найменування Нацполіції або похідних від нього, у тому числі викладених іноземною мовою, на одязі, транспортних засобах, будівлях, бланках документів, у найменуванні за відсутності ознак діяння, передбаченого Кримінальним кодексом України, – тягне за собою накладення штрафу на фізичних осіб-підприємців, посадових осіб органів держвлади, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб та громадських об’єднань від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Одесі біля Будинку профспілок влаштували суперечку через символіку (КАДРИ)

кщо такі порушення були допущені повторно впродовж року, то буде накладено штраф: на фізичних осіб – від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, та на фізичних осіб-підприємців, посадових осіб – від чотирьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, наголошується у тексті закону.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь