Press "Enter" to skip to content

ЦВК опрацювало уже всі 100% протоколів на закордонних дільницях – там переміг Порошенко

Центральна виборча комісія України опрацювала 100% протоколів на закордонних виборчих дільницях у другому турі виборів президента України – Петро Порошенко набрав майже 55% голосів.

Про це повідомляє сайт ЦВК.

Згідно з даними 100% електронних протоколів закордонного округу, чинний Президент Петро Порошенко отримує 54,73%, шоумен Володимир Зеленський – 43,78%, пише Політик посилаючись на Укрінформ.

Загалом у другому турі виборів на закордонних виборчих дільницях взяли участь 59 830 виборців. Загальна кількість виборчих дільниць закордонного виборчого округу – 101.

Як повідомлялося, в Україні 21 квітня проводилося повторне голосування на чергових виборах Президента України.

Для проведення виборів було утворено 199 територіальних виборчих округів та один закордонний виборчий округ, а також близько 30 тисяч дільничних виборчих комісій. За кордоном було утворено 101 виборчу дільницю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко признав поразку, але завив, що із Коломойським явно планують розрахуватися Приватбанком

За даними Національного екзит-полу, лідером президентських перегонів є Володимир Зеленський, який набирає 73% голосів, у Петра Порошенка – 25,5%.

Згідно з результатами 90,1% опрацьованих ЦВК електронних протоколів, лідирує Зеленський, за якого свої голоси віддали 73,17% виборців, за Порошенка проголосували 24,50% виборців.

Явка виборців становила 62,07%.

СЮЖЕТ ПРО ТЕ, ЯК УКРАЇНЦІ ГОЛОСУВАЛИ ЗАКОРДОНОМ:

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь