Press "Enter" to skip to content

“Суспільне” буде відповідати за трансляцію президентських дебатів на “Олімпійському”

“Суспільне” відповідатиме за режисуру та художнє керівництво ефіру дебатів Петра Порошенка та Володимира Зеленського на НСК “Олімпійський” 19 квітня.

Про це інформує прес-служба мовника.

Вказано, що з відповідним проханням до мовника звернулися штаби кандидатів на пост президента, і команда “Суспільного” погодилася надати необхідну допомогу.

Зокрема, у четвер штаби дійшли згоди, що рівність доступу до ефіру кожного кандидата може забезпечити лише “Суспільне”.

“Ми погодилися надати режисера ефіру, а також оператора-постановника трансляції, задіяти творчу групу “Суспільного”, аби забезпечити рівний доступ кожному кандидату до проявів у цьому ефірі. Люди, які “натискають на кнопки” й націлюють камери, – надзвичайно важливі, адже глядачі буквально бачать картинку їхніми очима… Суспільний мовник є медіа-компанією, що не належить жодній політичній чи бізнес-групі, а тому може забезпечити незаангажованість висвітлення. Очевидно, це розуміють і самі кандидати”, – прокоментував голова правління “Суспільного” Зураб Аласанія.

Підкреслимо, що наразі штаби не визначилися щодо ведучого заходів на стадіоні, а також не домовилися з приводу технічного забезпечення трансляції та відповідно компанії, що роздасть сигнал усім охочим ЗМІ.

“Суспільний мовник також очікує кандидатів на національні теледебати після завершення заходів передвиборчої агітації на НСК “Олімпійський”… Дебати мають відбутися в студії Суспільного мовника о 20:00 19 квітня та тривати 60 хвилин безперервного ефірного часу”, – сказано у повідомленні.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь