Press "Enter" to skip to content

Посольство США вимагає від Росії негайного звільнення полонених українських моряків

Посольство США в Україні заявило, що Росія має негайно відпустити українських моряків, яким у РФ продовжили строк арешту.

Про це сказано у Twitter посольства.

У відомстві підкреслили, що рішення російського суду щодо продовження ув’язнення – жахливе, пише Політик посилаючись на День.

РФ має негайно відпустити українських моряків, - посольство США

“Рішення російського суду про несправедливе продовження тримання під вартою українських моряків – жахливе. Росія повинна негайно повернути Україні затриманих членів її екіпажу і судна та поважати суверенітет і територіальну цілісність України”, – підкреслюється у повідомленні.

Нагадаємо, адвокати військовополонених моряків у триденний строк оскаржать постанови про продовження строків тримання під вартою відносно кожного військовополоненого українського моряка. Відносно всіх військовополонених суди прийняли рішення про задоволення клопотання слідства і продовження строків тримання під вартою ще на три місяці – до кінця липня.

Полонені українські моряки – в гарному настрої та чекають на звільнення:

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь