Press "Enter" to skip to content

У Рівному пройшов Чемпіонат України з боулінгу

З 08 квітня по 13 квітня 2018 року в м. Рівне проходив чемпіонат України з боулінгу (чоловіки) серед спортсменів з вадами слуху.

У змаганнях брали участь команди з семи регіонів, а саме: Житомирської, Запорізької, Одеської, Полтавської, Хмельницької, Чернігівської областей та м. Києва.

Змагання проходили у таких видах програми: індивідуальний залік, «Двійка», «Трійка», командний, абсолютний заліки та майстер-фінал, пише Політик посилаючись на vse.rv.

Переможцями та призерами чемпіонату України з боулінгу (чоловіки) серед спортсменів з вадами слуху стали:
у програмі індивідуального заліку:

І місце – Дідоренко Назар (м. Київ);
ІІ місце – Майєр Ростислав (м. Київ);
ІІІ місце – Яловега Владислав (Полтавська область).

У програмі «Двійка»:

І місце – Яловега Владислав та Яловега Георгій (Полтавська-1);
ІІ місце – Данилюк Вадим та Щербаков Дмитро (Одеська-1);
ІІІ місце – Майєр Ростислав та Дідоренко Назар (м. Київ-1);
ІІІ місце – Макітрук Олександр та Яловега В’ячеслав (Одеська-2).

У програмі «Трійка»:

І місце – Яловега В’ячеслав, Щербаков Дмитро, Данилюк Вадим (Одеська область);
ІІ місце – Яловега Георгій, Лук’янов Роман, Яловега Владислав (Полтавська-1);
ІІІ місце – Майєр Ростислав, Вербицький Андрій, Дідоренко Назар
(м. Київ-1);
ІІІ місце – Тараненко Вадим, Арбузов Станіслав, Трубін Сергій (Запорізька-1).

Командний залік:

І місце – Одеська область у складі: Макітрук Олександр, Щербаков Дмитро, Яловега В’ячеслав, Шкарупа Андрій та Данилюк Вадим.
ІІ місце – Полтавська область у складі: Лук’янов Роман, Хозяінов Ігор, Яловега Георгій, Кунак Віктор, Яловега Владислав та Фурсов Артем.
ІІІ місце – м. Київ у складі: Урбанський Вадим, Рокицький Олег, Вербицький Андрій, Дідоренко Назар, Майєр Ростислав, Дунаєв Давид.
ІІІ місце – Запорізька область у складі: Арбузов Станіслав, Янко Роман, Тараненко Вадим, Болтовнін Олександр, Трубін Сергій та Осадчий Микита.

Абсолютний залік:

І місце – Яловега Владислав (Полтавська область);
ІІ місце – Щербаков Дмитро (Одеська область);
ІІІ місце – Данилюк Вадим (Одеська область).

Майстер-фінал:
І місце – Данилюк Вадим (Одеська область);
ІІ місце – Шкарупа Андрій (Одеська область);
ІІІ місце – Щербаков Дмитро (Одеська область).

Переможці та призери чемпіонату України були нагороджені дипломами та медалями.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь