Press "Enter" to skip to content

Ультраправі в Данії влаштували масові заворушення (КАДРИ)

Протест проти мігрантів в Копенгагені закінчився заворушеннями – поліція застосувала силові методи розгону натовпу

Через кілька місяців після того, як в Данії запропонували відселити мігрантів з кримінальним минулим на острів Ліндгольм, який окремо знаходяться в морі, в столиці королівства, Копенгагені, пройшла антимігрантська демонстрація, понад два десятки учасників якої були затримані, пише Політик посилаючись на Сьогодні.

Згідно з інформацією в Twitter датської поліції, в цілому до відділків були доправлені 23 особи, з яких шестеро все ще залишаються в поліції.

Маніфестація була організована прихильниками однієї з праворадикальних партій в населеному переважно мігрантами районі датської столиці Нерребро.

В ході мітингу його організатора, Расмуса Палудана, який в ході однієї з попередніх акцій публічно спалив Коран, атакували противники. У ході розпочатої бійки в поліцію полетіло каміння.

Палудан розкритикував поліцію за, на його погляд, не достатній захист його права на свободу слова і обіцяв провести 16 квітня в тому ж місці нову акцію.

Пізніше заворушення спалахнули в інших частинах міста і в районі Христианії, де демонстранти підпалили барикади, а поліцейським довелося використовувати сльозогінний газ. Також горіли контейнери та автомобілі.

В цілому в неділю в Копенгагені зафіксували 90 пожеж, з яких 70 можуть бути пов’язані із заворушеннями.

Нагадаємо, що в кінці минулого року аналогічні протести охопили столицю іншої скандинавської держави – шведський Стокгольм.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь