Press "Enter" to skip to content

У штабі Зеленського заявили про готовність до дебатів

Зеленський готовий до дебатів перед другим туром голосування на виборах президента і ця участь є “більш цінною”, ніж для його візаві.

Про це заявила радник з правових питань кандидата в президенти Зеленського Ірина Венедіктова, повідомляє Політик посилаючись на Радіо Свобода.

“Володимир Зеленський в ніч з 31 березня на 1 квітня чітко сказав: “Так, я готовий”. Більше того, для нашого штабу це буде більш цікавіше і для нашого виборця це буде більш цінніше, ніж для виборця і штабу Петра Олексійовича”, – заявила вона.

За словами Венедіктової, жодних вимог для того, щоб дебати відбулися, до іншої сторони – Петра Порошенка – у штабі Зеленського немає.

“Ми жодних умов не ставимо, просто хочемо підкреслити, що, якщо Петро Олексійович хоче дебатувати з кандидатом в президенти, то, мабуть, логічно зробити посил в першу чергу до свого виборця, що він буде дебатувати не з маріонеткою і буде звертатися не до 85% маріонеток”, – наголосила радник.

Вона додала, що дебати важливі для того, щоб виборець зміг розрізнити, де є “95 квартал”, а де – кандидат на дуже високу посаду в державі.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь