Press "Enter" to skip to content

У результаті боїв у М’янмі лише за неділю загинуло близько 400 осіб

Представники мусульманської етнічної меншини рохінджа продовжують тікати з М’янми до Бангладеш. Між військовими і повстанцями тривають зіткнення. За тиждень протистоять кількість загиблих зросла до близько 400.

У заселеній переважно буддистами М’янмі за тиждень сутичок між військовими і повстанцями мусульманської етнічної меншини рохінджа загинули близько 400 осіб. Про це у четвер, 31 серпня, повідомили військові країни. Більшість загиблих, за цими даними, серед повстанців – 370 осіб. Однак повідомляється також про 13 загиблих військових, двох представників влади та 14 мирних жителів, пише Політик посилаючись на DW.

Військові стверджують, що ведуть боротьбу з екстремістами. Представники рохінджа заявляють, що влада просто намагається таким чином їх вигнати з країни. Керівництву М’янми закидають, що з зони, де відбуваються сутички, евакуювали майже 12 тисяч немусульман, але не потурбувалися про безпеку мусульманської громади.

Тим часом представники етнічної меншини продовжують тікати з М’янми до сусіднього Бангладеш. За даними джерел інформагенції Reuters в уряді, станом на 31 серпня кордон перетнули вже 38 тисяч рохінджа. Іще близько 20 тисяч застрягли на кордоні, повідомляють джерела в ООН. Частина біженців намагаються дістатися Бангладеш через річку Наф, що протікає вздовж кордону між двома країнами. Однак для декого із біженців перетин річки стає фатальним: у п’ятницю, 1 вересня, прикордонники виявили у ній тіла 15 рохінджа, з яких 11 – діти.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь