Press "Enter" to skip to content

Угорщина змінила вектор і тепер готова повністю сприяти євроінтеграції України

Угорщина готова сприяти європейській інтеграції України.

Про це у ході ознайомчого візиту на Закарпаття заявив посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто, повідомляє “Політик” посилаючись на “Укрінформ”.

Так, за його словами, на початку 2019 року між Угорщиною та Україною почалися позитивні зрушення у двосторонніх відносинах.

“У нас складний рік позаду, але на початку нового року ми хочемо відзначити позитивні зрушення у відносинах України та Угорщини. Ми зі свого боку прагнемо, аби ці позитивні зрушення перетворилися у позитивний процес… У нас спільні цілі, дуже багато схожих проблем і важливо, аби всі розуміли та усвідомлювали, що протягом довговікової історії між українцями та угорцями проблем не було – і тепер їх не має бути”, – підкреслив дипломат.

Посол пояснив, що наслідком напруження у стосунках двох країн стало припинення важливих спільних проектів.

“Ми би хотіли, щоб той прогрес, економічний розвиток, який зараз відбувається в Угорщині, його наслідки були відчутні в Україні, тому в першу чергу маємо намір продовжити співпрацю з Україною в плані транспортного сполучення, дорожньої інфраструктури”, – сказав він і додав, що це значно укріпить зв’язки між державами.

Також Ідйярто підкреслив, що Угорщина готова до того, аби сприяти європейській інтеграції України.

Be First to Comment

Залишити відповідь