Компанія “Укрзалізниця” почала продавати металобрухт через ProZorro.Продажі

Компанія “Укрзалізниця” почала продавати металобрухт через ProZorro.Продажі

В системі ProZorro з’явилися перші 4 лоти від акціонерного товариства  “Українська залізниця”. На продаж виставили металобрухт, загальна початкова ціна якого становить 260 млн грн.

Про це повідомили у прес-службі Мінекономрозвитку.

“Це перші лоти щодо продажу майна “Укрзалізниці”, що з’явилися у системі ProZorro. Продажі, і одразу такі крупні партії стратегічно важливого ресурсу для металургів – металобрухту. Це дійсно важливий прецедент, оскільки Укрзалізниця є найбільшим власником металобрухту в Україні. І тепер компанія може здійснювати свої продажі по ринковій ціні, сформованій в ходу торгів через систему ProZorro.Продажі”, – зазначив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

В “Укрзалізниці” наголошують, що такі дії – значна допомога вітчизняній металургійній промисловості, адже лише на перші торги виставлено більше металобрухту, ніж його імпортували в Україну цього року.

Іншим аспектом таких продажів є можливість таким чином підвищити дохід компанії, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що співпраця ДП “ProZorro.Продажи” та АТ “Українська залізниця” тривала протягом останнього року, а нещодавно компанії розпочали співпрацю в продажі лотів у вигляді послуг із використання вагонів власності АТ “Укрзалізниця”. В УЗ сподіваються, що невдовзі в системі з’являться й інші лоти – вагони, що були у використанні, списані вагони та навіть продаж чи оренда нежитлових приміщень.

Аукціон призначено на 11 січня 2019 року, прийом пропозицій від потенційних покупців триває до 10 січня.

Create AccountLog In Your Account