Press "Enter" to skip to content

Більше 800 правоохоронців охороняють спокій в урядовому кварталі Києва під час акцій протесту

Понад 800 правоохоронців забезпечують правопорядок в урядовому кварталі столиці під час акцій 20 листопада. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

“Згідно із поданими заявками, сьогодні у столиці заплановано ряд заходів, зокрема й акція власників автомобілів на іноземній реєстрації. На охорону публічної безпеки задіяно понад 800 правоохоронців. Службу у посиленому варіанті несуть працівники столичної поліції, патрульні поліцейські та військовослужбовці Національної гвардії України”, – йдеться у повідомленні, пише Політик посилаючись на День.

Працівники поліції закликають організаторів і учасників заходів дотримуватися вимог чинного законодавства, не конфліктувати і не влаштовувати провокацій.

Зважаючи на те, що в урядовому кварталі через проведення заходів ускладнений рух транспорту, водіїв просять врахувати цю інформацію та обрати інші маршрути слідування.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь