Press "Enter" to skip to content

Україна знизила закачування газу в ПСГ

За добу в підземні сховища України було закачано 8,22 млн куб. м газу, тоді як станом на 24 жовтня закачування досягало 21,31 млн куб. м.

Україна знизила добовий обсяг закачування газу в підземні сховища до близько восьми мільйонів кубометрів. Про це свідчать останні дані ПАТ Укртрансгаз, інформує Політик з посиланням на джерело.

Відзначено, що станом на 27 жовтня обсяг блакитного палива в ПСГ України збільшився до 17,052 млрд куб. м.

“За добу в ПСГ України було закачано 8,22 млн куб. м газу, тоді як станом на 24 жовтня закачування досягало 21,31 млн куб. м. Протягом доби з ПСГ України відібрано 0,67 млн ​​куб. м”, – йдеться в повідомленні.

Як свідчать дані регулятора, станом на 27 жовтня в Україні за добу надійшло зі Словаччини 24,06 млн куб. м, з Угорщини – 15,19 млн куб. м газу, з Польщі блакитне паливо не надходило.

На сьогодні українські ПСГ заповнені на 55%. Як відомо, на території України без урахування анексованого Криму – 12 ПСГ загальною активною ємністю 31 млрд куб. м.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь