Волонтер та відомий ведучий Сергій Притула обурився через пост “Батьківщини” Волині, виправдовувся центральний офіс

Волонтер та відомий ведучий Сергій Притула обурився через пост “Батьківщини” Волині, виправдовувся центральний офіс

Відомий телеведучий, волонтер Сергій Притула звинуватив волинську організацію ВО “Батьківщина” у протиправному використанні його імені та фото з рекламною метою.

У суботу ввечері він опублікував пост, в якому обурився публікацією на сторінці волинської “Батьківщини” в Facebook, пише Політик посилаючись на УП.

“Сергій Притула зібрав 7,5 млн грн для бійців АТО. Поважаєш? Став лайк!”, – йшлося у пості “Батьківщини”, який просувався в соцмережі як рекламний.

 

Притула опублікував скріншот цього посту.

“Справа ж не в тому, що я зібрав не 7,5 а понад 30 млн. І навіть не в тому, що раз вже автор цього посту так пишається мною, то міг би розмістити мої волонтерські банківські реквізити для подальшого збору коштів. Справа в тому, що штаб ВО “Батьківщина” Волинь замість того, щоб перекинути мені трохи грошей на Армію, вбухав їх у рекламу абсолютно маніпулятивного допису з поєднанням моєї пики і свого політичного бренду”, – обурився телеведучий.

Він підкреслив, що за 5 років його волонтерської діяльності не отримував від “Батьківщини” пропозицій допомоги.

“Ви якого біса мою пику під свої знамена запхали?.. Ви хоч там у штабі розумієте, що, вклавши гроші у рекламу цього повідомлення, ви автоматично без мого дозволу використали моє зображення у рекламних матеріалах?”, – написав Притула.

Він також висунув волинській “Батьківщині” вимогу протягом 24 годин опублікувати вибачення, а центральному апарату ВО “Батьківщина” – публічно засудити маніпулятивну діяльність волинських колег.

Пізніше на сайті волинської організації ВО “Батьківщина” з’явилася заява з вибаченнями.

“ВО “Батьківщина” Волинь приносить щирі вибачення волонтеру Сергія Дмитровичу Притулі за те, що без його відома його зображення та недостовірна інформація про обсяг зібраних ним коштів на допомогу Армії, були некоректно використані у повідомленні на нашій сторінці у Фейсбук. Сергій Дмитрович не є членом ВО “Батьківщина” і конкретно ВО “Батьківщина” Волинь ніколи не допомагала пану Притулі у його волонтерській діяльності”, – йдеться в заяві.

У волинській організації партії також не виключили, що скандальний допис міг з’явитися на її сторінці в соцмережі внаслідок хакерського втручання.

“Волинська обласна організація ВО “Батьківщина” проведе службове розслідування, яким чином і хто міг розмістити подібну неправдиву інформацію на нашій офіційній сторінці, однак не виключаємо втручання з боку недоброзичливців нашої політичної сили, адже неодноразово спостерігали намагання зі сторони вчинити хакерські атаки на сайт та офіційну сторінку нашої політичної сили”, – йдеться у тексті.

Разом з тим, центральний офіс партії “Батьківщина” приніс вибачення Притулі “за непрофесійні дії волинського осередку”.

“Ми повністю підтримуємо претензії Сергія щодо неправомірності використання його зображення для просування сторінки партійної організації Волинської області у соціальній мережі Facebook. Запевняємо, що ця помилка сталася з провини конкретного виконавця, дії якого призвели до прикрого непорозуміння”, – йдеться в повідомленні на сайті політсили.

Там пообіцяли зробити “всі необхідні висновки із ситуації, яка сталася”.

Related Posts

Create AccountLog In Your Account