Press "Enter" to skip to content

В Азовське море зайшли ще два військові кораблі Росії – ДПСУ

Військові кораблі Росії Сиктивкар і Кизляр зайшли в Азовське море, на підході – ще одне судно РФ Стерегущий.

В акваторію Азовського моря 24 жовтня зайшли два військові кораблі Росії, ще один – на підході. Про це заявив голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал в рамках Львівського форуму з безпеки, повідомляє в четвер, 25 жовтня, Політик з посилання на джерело.

“Вчора два сторожових кораблі – Сиктивкар і Кизляр – внутрішніми водами Російської Федерації були доставлені в порт Азов. Зараз вони знаходяться в акваторії Азовського моря”, – зазначив він.

При цьому глава ДПСУ розповів, що в Азовське море зараз прямує ще один військовий корабель РФ.

“Сьогодні почалося буксирування ще одного корабля, Стерегущий. Він пройшов, за нашою інформацією, Ярослав. Очікуємо його прибуття теж в Азов”, – додав він.

За словами Цигикала, крім цих кораблів, Росія вже має угруповання з понад 120 кораблів і катерів в Азовському морі.

Нагадаємо, в Україні до кінця року розгорнуто нове Регіональне управління морської охорони, яке візьме під охорону морський кордон від Ізмаїла (Одеська область) до Маріуполя (Донецька область).

Раніше президент Петро Порошенко підписав указ, яким ввів у дію рішення РНБО від 12 жовтня Про невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів на півдні і сході України, в Чорному та Азовському морях та Керченській протоці.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь