Press "Enter" to skip to content

Янукович підтвердив готовність виступити в Оболонському суді

Колишній президент готовий виступити з останнім словом по відео в присутності українського адвоката.

Екс-президент Віктор Янукович підтвердив готовність виступити на судовому процесі в Оболонському райсуді Києва в режимі відеоконференції. Про це у Facebook заявив один з адвокатів Януковича Олександр Байдик.

Для реалізації свого права на захист Янукович хоче, щоб в його спілкуванні з суддями брав участь і один з його українських адвокатів.

Адвокат опублікував фото з Януковичем в Москві. “На зустрічі також погодив роботу зі збору додаткових доказів захисту на найближчі кілька днів і повторну зустріч з Віктором Федоровичем цього тижня. Я повідомив суд про поважність причин неявки та додатково звернув увагу суду, що в порушенні законодавства України, дати судових засідань не були узгоджені зі мною”, – повідомив Байдик.

Він також заявив про тиск з боку суду та Генпрокуратури. “На сьогодні я ознайомився з матеріалами справи не в повному обсязі, а колегія суддів Оболонського суду незаконно відмовляє мені в наданні додаткового часу для ознайомлення. Той нетривалий період часу, що я перебував в лікарні, на моїх лікарів чинився незаконний тиск з боку ГПУ з вимогою негайно мене виписати”, – заявляє Байдик.

За словами адвоката, колегія суддів під керівництвом судді Дев’ятка квапиться із завершенням судового розгляду. “Більше того, в різних ЗМІ вже просочилася інформація про перспективи стрімкого кар’єрного росту суддів Дев’ятка і Титова в разі швидкого винесення обвинувального вироку”, – заявляє адвокат.

Далі Байдик розповів, що йому висунули “спочатку пропозиції, а потім погрози, від “безкоштовного адвоката” в справі, з вимогами вийти з процесу і припинити мою участь в дебатах”. “Очевидно, що керівництво Генеральної прокуратури намагається прискорити завершення процесу за будь-яку ціну”, – підсумував він.

Раніше суд призначив Януковичу виступ з останнім словом на 12 жовтня, але потім переніс на 23 жовтня.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь