Press "Enter" to skip to content

У Китаї відкрили найдовший морський міст в світі ФОТО

Китай відкрив найдовший міст через море в світі, який з’єднує континентальний Китай з Гонконгом і Макао. Про це повідомляє Політик з посиланням AP.

Повідомляється, що церемонія відкриття моста пройшла в Чжухаї за участю лідера КНР Сі Цзіньпіна.

Будівництво найдовшої в світі морської споруди обійшлося приблизно в 20 млрд доларів. Споруда у формі латинської букви “Y” дозволила скоротити час у дорозі між Гонконгом і Чжухаєм з 3-х годин до 30 хвилин.

Інженерна споруда загальною протяжністю 55 км є найдовшим мостом у світі, що проходить над морем. Крім, власне, відрізків мостів, в нього входить тунель протяжністю 7 км і штучні острови.

Загальна протяжність морської частини моста становить 22,9 кілометра. З 55 км споруди 38 км припадає безпосередньо на різні ділянки мостів.

Будівництво велося з 2009 року, при цьому враховувалися екологічні вимоги, щоб не нашкодити морській фауні регіону. Тунель і ділянки з вантовими мостами були споруджені для того, щоб забезпечити прохід великотоннажних морських суден.

Передбачалося, що міст почнуть експлуатувати ще в кінці 2017 року, однак цьому перешкодило узгодження механізмів прикордонного контролю – Гонконг і Макао є спеціальними адміністративними одиницями.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь