Press "Enter" to skip to content

США зняли заборону на польоти над сходом України

Заборона на польоти цивільної авіації над Сімферополем, Дніпром і низкою інших українських міст діяла з 2014.

Федеральна авіаційна адміністрація США зняла заборону для американських авіакомпаній літати в аеропорти Дніпра, Запоріжжя та Харкова, а також в контрольованій частини повітряного простору над Чорним морем. Про це в п’ятницю, 19 жовтня, повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури, інформує Політик з посиланням на джерело.

Рішення про скасування заборони FAA прийняло після недавнього візиту міністра в США і за підсумками роботи Державіаслужби України та Украероруху.

Нагадаємо, Федеральне управління цивільної авіації США заборонило польоти цивільної авіації над Сімферополем і Дніпром з 29 грудня 2014 року. Пізніше, 27 жовтня 2015 року, ця заборона була продовжена на рік, а 27 жовтня 2016 року – до кінця жовтня 2018 року.

Під дію документа підпадали всі авіаперевізники США, американські комерційні оператори, а також особи, які мають свідоцтво льотчика США, за винятком випадків, коли такі особи діють на повітряних суднах, зареєстрованих у США, але як іноземні перевізники.

У цей список також потрапили оператори цивільних літаків, зареєстрованих у США, за винятком, коли такі оператори є іноземними авіаперевізниками.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь