Press "Enter" to skip to content

Рада повторно розгляне санкції до телеканалів

Регламентний комітет направив на розгляд парламенту постанову про скасування рішення про телеканали 112 Україна і NewsOne.

Регламентний комітет Верховної Ради на засіданні в середу, 17 жовтня, вирішив передати на розсуд парламенту прийняття остаточного рішення про скасування заклику до РНБО ввести санкції проти телеканалів 112 Україна і NewsOne, інформує Політик з посиланням на джерело.

“Надійшло дві пропозиції від членів комітету. Одна зводилася до того, щоб затвердити проект висновку, який був напрацьований секретаріатом комітету. Друга полягала в тому, щоб додатково направити голові Верховної Ради окремий лист, у якому викласти наше бачення практики застосування вимог регламенту в частині недопущення неособистого голосування і практику застосування 47-ї, 48-ї статей”, – сказав в.о. голови регламентного комітету Павло Пинзеник.

Під час засідання автори проекту постанови показали відео, які підтверджують кнопкодавство декого з народних депутатів під час першого голосування з цього питання.

Під час обговорення відзначили, що в разі кнопкодавства, згідно з регламентом, реагувати має спікер Ради одразу після голосування, а регламентний комітет не уповноважений рекомендувати парламенту переголосувати законодавчий акт.

Окрім того, на комітеті заявили, що, згідно з регламентом, проект постанови набирає чинності в день прийняття, тому звернення парламенту до РНБО набуло чинності ще 4 жовтня незалежно від підписання чи непідписання головою ВР.

Нагадаємо, Верховна Рада 4 жовтня схвалила пропозицію про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів до телеканалів NewsOne і 112 Україна.

5 жовтня народний депутат Євген Мураєв заявив про продаж телеканалу NewsOne народному депутату Тарасу Козаку (фракція Опозиційний блок).

До цього Мураєв передав 100% статутного фонду юристу Андрію Портнову. Після опублікування інформації про зміну власника Мураєва Портнов заявив, що більше не причетний до телеканалу.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь