Press "Enter" to skip to content

Рада повторно розгляне санкції до телеканалів

Регламентний комітет направив на розгляд парламенту постанову про скасування рішення про телеканали 112 Україна і NewsOne.

Регламентний комітет Верховної Ради на засіданні в середу, 17 жовтня, вирішив передати на розсуд парламенту прийняття остаточного рішення про скасування заклику до РНБО ввести санкції проти телеканалів 112 Україна і NewsOne, інформує Політик з посиланням на джерело.

“Надійшло дві пропозиції від членів комітету. Одна зводилася до того, щоб затвердити проект висновку, який був напрацьований секретаріатом комітету. Друга полягала в тому, щоб додатково направити голові Верховної Ради окремий лист, у якому викласти наше бачення практики застосування вимог регламенту в частині недопущення неособистого голосування і практику застосування 47-ї, 48-ї статей”, – сказав в.о. голови регламентного комітету Павло Пинзеник.

Під час засідання автори проекту постанови показали відео, які підтверджують кнопкодавство декого з народних депутатів під час першого голосування з цього питання.

Під час обговорення відзначили, що в разі кнопкодавства, згідно з регламентом, реагувати має спікер Ради одразу після голосування, а регламентний комітет не уповноважений рекомендувати парламенту переголосувати законодавчий акт.

Окрім того, на комітеті заявили, що, згідно з регламентом, проект постанови набирає чинності в день прийняття, тому звернення парламенту до РНБО набуло чинності ще 4 жовтня незалежно від підписання чи непідписання головою ВР.

Нагадаємо, Верховна Рада 4 жовтня схвалила пропозицію про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів до телеканалів NewsOne і 112 Україна.

5 жовтня народний депутат Євген Мураєв заявив про продаж телеканалу NewsOne народному депутату Тарасу Козаку (фракція Опозиційний блок).

До цього Мураєв передав 100% статутного фонду юристу Андрію Портнову. Після опублікування інформації про зміну власника Мураєва Портнов заявив, що більше не причетний до телеканалу.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь