Press "Enter" to skip to content

Представлено комплекс охорони військових об’єктів

Мобільний радіолокаційний комплекс охорони периметра Харза призначений для охорони військових і стратегічних об’єктів.

Держпідприємство Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма Прогрес, що входить до складу Укроборонпрому, на Міжнародній оборонній виставці Зброя та безпека в Києві представила мобільний радіолокаційний комплекс охорони периметра Харза. Про це повідомляє прес-служба держконцерну.

“Цей комплекс призначений для забезпечення захисту стратегічних об’єктів, наприклад, штабів, вузлів зв’язку, складів і баз зберігання озброєння і військової техніки, електростанцій, від нападу диверсійних груп і безпілотників”, – йдеться в повідомленні.

Комплекс здійснює охорону за допомогою радіолокаційного спостереження в будь-якому напрямку, обробляючи і записуючи інформацію в діапазонах видимого і інфрачервоного випромінювання. “Це дозволяє забезпечити цілодобову охорону периметра, території і підступів до об’єктів за будь-якої погоди і часу доби”, – підкреслили в концерні.

Можливості Харзи дозволяють ефективно відстежувати потенційні загрози на відстані, заздалегідь їх знищувати або знешкоджувати, запевняють в Укроборонпромі.

Зокрема, РЛС комплексу здатна “побачити” маленький безпілотник (з ЕПР 0,01 м2) на відстані 7 км, людину – за 18 км, а великі об’єкти, такі, як автомобіль або літак – за 30 км. При цьому Харза здатна одночасно стежити в режимі онлайн за 200 цілями.
Серед її переваг – компактність: комплекс розташовується на одноосьовому автомобільному причепі, що дозволяє оперативно і потай переміщати комплекс.

Крім того, система вимагає мінімального часу для розгортання. Для приведення Харзи в активний стан необхідно лише 7 хвилин.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь