Press "Enter" to skip to content

Арсенал під Ічнею підірвали бомбами – Полторак

Бомби на складі з боєприпасами заклали заздалегідь, заявив міністр оборони. Вибухи боєприпасів почалися в різних місцях.

Арсенал в районі Ічні був підірваний диверсантами. Про це в середу, 10 жовтня, заявив на засіданні уряду міністр оборони Степан Полторак, повідомляє ЛБ.

“Що сталося? На нашу думку, те, що вибухи відбувалися таким чином, що спочатку був хлопок, потім заграва, після цього два хлопки і вибухи боєприпасів, свідчить про ймовірну закладку боєприпасу для підриву наших сховищ. Чому не вдалося зберегти? Недостатньо було обладнання периметра. Друга позиція: ми надійно можемо зберегти наші запаси тільки тоді, коли побудуємо надійні залізобетонні конструкції”, – сказав він.

Полторак підкреслив, що вибухи боєприпасів почалися в різних місцях.

“Майже весь опитаний особовий склад повідомив, що перші вибухи були о 3:20. Вони були одночасними відразу на трьох сховищах. Після цього о 3:45 відбулися ще шість вибухів на різних сховищах, причому це відбувалося по всьому периметру – по різних кутах і в центрі”, – сказав міністр.

Міністр оборони підкреслив, що заходи безпеки на арсеналі були дотримані на достатньому рівні.

“На цьому арсеналі виділена штатна категорія батальйон, укомплектована рота для забезпечення охорони, введена кінологічна служба, розміщені засоби радіоелектронної боротьби для придушення безпілотників і проводилася робота з обладнання місць зберігання зброї. На час вибуху на кожному посту було по дві людини: один військовослужбовець ЗСУ та один представник воєнізованої охорони. Крім того, там знаходився начальник варти, помічник начальника і резерв 10 осіб. По периметру на відстані до 3 км знаходилися 12 чоловік в різних видах нарядів”, – сказав він.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь