Press "Enter" to skip to content

З’явилися фото і відео з навчань Чисте небо-2018

Українські льотчики разом з американськими пілотами одночасно виконують завдання в небі над Хмельницькою областю.

В Україні третій день тривають найбільші в історії країни військово-повітряні навчання Чисте небо 2018. Командування Повітряних сил ЗСУ в середу, 10 жовтня, опублікувало фото і відео з навчань.

Відзначається, що навчання Чисте небо 2018 проходять у Вінницькій та Хмельницькій областях.
Їх учасники – не тільки українські військовослужбовці, а й військові країн НАТО (Бельгії, Великобританії, Данії, Естонії, Нідерландів, Польщі, Румунії та США).

Крім того, були опубліковані відео, як українські військові льотчики і пілоти ВПС США виконають завдання на F-15C, Су-27, МіГ-29, Су-25, Су-24, Л-39 в небі в Хмельницькій області, а також здійснюють ознайомчі польоти на літаках союзників.

Відзначається, що ці навчання триватимуть 12 днів. Вони спрямовані на підвищення регіональних можливостей щодо захисту суверенітету повітряного простору та зміцнення миру і безпеки шляхом вдосконалення співпраці, взаємодії та сумісності між партнерами по Альянсу та іншими союзниками в регіоні.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь