Press "Enter" to skip to content

Скасування санкцій проти російської делегації – сесія ПАРЄ у Франції

Найбільш резонансне питання, яке заплановане до розгляду – скасування санкцій проти російської делегації.
Осіння сесія Парламентської асамблеї Ради Європи в понеділок, 8 жовтня, стартує в Страсбурзі. Вона триватиме п’ять днів і завершиться 12 жовтня, повідомляє Політик з посиланням на ua.korrespondent.net.

Згідно з порядком денним сесії, в понеділок, 8 жовтня, буде оголошено переможця премії ПАРЄ з прав людини ім. Вацлава Гавела.

А одним з головним питань порядку денного засідання стане обговорення регламенту прийняття рішень Асамблеї, що стосуються повноважень національних делегацій і права на голосування.

Депутати також проведуть дебати про закордонне фінансування ісламу в Європі і радикалізації серед мігрантів і діаспори.

Асамблея обговорить проблему доступу моніторингових місій Ради Європи та ООН на території тимчасово окупованих територій (“сірих зон”).

У рамках дебатів із загальних питань планується обговорити тему Рада Європи – організація в стані кризи.

На порядку денному сесії також – обговорення доповіді про катастрофу літака Ту-154, який перевозив польську урядову делегацію, під Смоленськом у 2010 році, і питання ядерної безпеки в Європі.

Обговорення найбільш резонансного питання – перегляду повноважень і прав на голосування національних делегацій – заплановано на вівторок, 9 жовтня. Як доповідач щодо цієї проблеми виступить депутат з Бельгії Петра Де Саттер.

Доповідь з цього питання включає “пропозиції про відкликання або перегляд повноважень і/або прав, що стосуються представництва та участі національних делегацій, а також, що стосуються прав голосу членів і процедури голосування національних делегацій.

Як відомо, даного питання торкнуться в ПАРЄ у зв’язку з обмеженням прав російської делегації, яке триває з 2014 року. Відтоді РФ припинила платити внески до бюджету Ради Європи.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь