Press "Enter" to skip to content

У МВС пояснили, як працюватимуть радари TruCam

В Україні почали встановлювати пункти автоматичної відеофіксації швидкості руху автотранспорту.

Пристрій для фіксації швидкості руху автомобілів TruCam працює на максимальній дистанції в 1,2 км. Про це в понеділок, 8 жовтня, заявив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передає УНН.

“Прилад дозволяє фіксувати швидкість на досить великій відстані – робоча дистанція і максимальна дистанція становить 1 200 метрів. Може бути збільшена до 1 500 метрів. Фактично відбуватися виміри будуть на меншій дистанції, але функціонал приладу і його можливості – 1200 метрів”, – розповів Білошицький.

Він додав, що цей прилад буде використовуватися виключно за наявності попереджувальних знаків про те, що ведеться фото- і відеофіксація порушень.

“Цей пристрій буде використовуватися поряд зі службовим транспортом, який буде стояти з ввімкненими проблисковими значками, і ці місця, де будуть перебувати дані пристрої, вже розміщені на нашому сайті і будуть оновлюватися”, – резюмував Білошицький.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь