Press "Enter" to skip to content

Крим перетворився на військову базу РФ – подробиці

Є обґрунтовані підозри, що там може бути і ядерна зброя або щонайменше інфраструктура для ядерної зброї.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляє про наявність обґрунтованих підозр у тому, що Росія могла розмістити в окупованому Криму ядерну зброю або побудувала інфраструктуру для нього. Про це Клімкін сказав в інтерв’ю кримськотатарському каналу ATR.

Він заявив, що “зараз Крим перетворився на одну велику військову російську базу”. “При цьому що там є, ми до кінця не знаємо. У нас є обґрунтовані підозри, що там може бути і ядерна зброя або щонайменше інфраструктура для ядерної зброї”, – підкреслив Клімкін.

З його слів, саме з території півострова здійснюються поставки військової техніки, наприклад, у Сирію.

У зв’язку з цим Клімкін повідомив, що МЗС України планує підготувати проект резолюції Генеральної асамблеї ООН щодо мілітаризації Криму. “Є така ідея зробити окрему резолюцію щодо мілітаризації окупованого Криму”, – сказав міністр.

Також він заявив, що у зв’язку з викидом отруйних хімікатів на півночі Криму на заводі Кримський титан треба досліджувати, чи виробляли на цьому заводі, крім титану, якісь інші речовини.

Зі слів міністра, за результатами аналізів можна сказати, що у виробництві підприємства могли бути такі речовини, яких там бути не повинно.

Раніше Павло Клімкін заявляв, що РФ у Криму захопила ядерні сховища.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь