Press "Enter" to skip to content

Порошенко: Україна є східним флангом НАТО

Президент Петро Порошенко наголосив на надзвичайній важливості сьогоднішньої передачі ВМС України двох патрульних катерів.

Президент Петро Порошенко під час відвідин бази Берегової охорони США Балтімор у рамках свого робочого візиту до Сполучених Штатів Америки наголосив на надзвичайній важливості сьогоднішньої передачі ВМС України двох патрульних катерів берегової охорони класу Island, повідомляє прес-служба адміністрації президента України, інформує Політик з посиланням на джерело.

“Україна є де-факто східним флангом НАТО, а цей жест підтримки посилив оборонне співробітництво між нашими країнами”, – сказав Петро Порошенко.

Президент Петро Порошенко наголосив на надзвичайній важливості сьогоднішньої передачі ВМС України двох патрульних катерів берегової охорони класу Island і назвав це “підтвердженням того, наскільки важливою є Україна для майбутнього всього вільного світу”.

У свою чергу, помічник держсекретаря з питань оборони, помічник Міністра оборони США Роберт Карем зазначив, що позиція Сполучених Штатів щодо твердої підтримки суверенітету й територіальної цілісності України незмінна.

“Росія окупувала Крим і продовжує конфлікт на Донбасі та намагається змінити кордони, використовуючи силу. Російська агресія не є загрозою тільки для України. Це є загрозою для всього регіону, Європи, Сполучених Штатів Америки та стабільності всього світового порядку”, – зазначив він.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь