Press "Enter" to skip to content

Луценко розповів, коли піде з Генпрокуратури

Генпрокурор заявив, що не буде учасником виборчого штабу Петра Порошенка і “відмовився брати участь у засіданнях будь-яких виборчих штабів”.

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що в травні 2019 року планує “повернутися до політичної діяльності”.

“Хочу допрацювати до президентських виборів (весною 2019), вважаю, що це буде гарантією того, що вони відбудуться відповідно до закону і у встановлений час, без фантазій на цю тему … Як тільки я це закінчу, у травні приблизно, думаю повернутися до політичної діяльності”, – заявив Луценко в інтерв’ю ТСН.Тиждень. При цьому він запевнив, що навесні “йому буде, про що відзвітувати”.

Луценко також заявив, що не буде учасником виборчого штабу Петра Порошенка і “відмовився брати участь у засіданнях будь-яких виборчих штабів”.

“Сьогодні Генпрокуратура заважає не тільки фігурантам кримінальних проваджень, а й учасникам політичних процесів. Я відмовився брати участь у засіданнях будь-яких виборчих штабів. Насправді пропозиція була тільки з одного, як ви розумієте …. Я не буду учасником виборчого штабу чинного президента” , – заявив генпрокурор.

“Також я не збираюся звертати увагу на процесуальні процеси щодо інших учасників виборчих перегонів”, – додав він.

Луценко запевнив, що спеціально порушених справ проти учасників перегонів не буде.

“Хоча я знаю, що деякі з них мріють, щоб їх допитали. І тоді можна стати “жертвою”. Не дочекаються. Я не фабрикую справи і не допитую з політичною метою, щоб дискредитувати або підняти рейтинг”, – заявив Луценко.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь