Press "Enter" to skip to content

Україна не виконала 15 зобов’язань перед МВФ – Рева

За словами Реви, місія МВФ виносить на порядок денний невиконані Україною зобов’язання.

Україна не виконала 15 зобов’язань перед Міжнародним валютним фондом. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє прес-служба відомства в четвер, 13 вересня.

“Вся наша історія співпраці з МВФ є історією невиконаних обіцянок. На сьогодні існує, приблизно, п’ятнадцять таких невиконаних зобов’язань, які називають “маяками”, і місія МВФ виносить на порядок денний ті з них, які вважає важливими на існуючому етапі для досягнення макрофінансової стабільності”, – заявив він, інформує Політик з посиланням на Корреспондент.

За словами Реви, питання врегулювання ціни на газ обговорюється з 2008 року.

“Якщо говорити про ціну на газ, то цей “маяк” тягнеться з 2008 року, саме тоді вперше в меморандумі з МВФ було прописано зобов’язання українського уряду вирівняти внутрішні ціни на газ із цінами імпортованого газу. Під ці плани були отримані великі кошти, всього – десять мільярдів доларів, але цей “маяк” тоді виконано не було”, – сказав він.

Рева також додав, що уряд веде переговори з МВФ, щоб встановити “справедливу для людей” ціну на газ.

“Уряд робить все для того, щоб це підвищення було мінімальним, враховуючи ситуацію з доходами населення, і можливості бюджету компенсувати зростання ціни на газ для громадян, які потребують державної підтримки, і деякі інші параметри”, – заявив він.

У той же час, раніше Мінфін заявив, що більшість зобов’язань перед МВФ виконано.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь