Press "Enter" to skip to content

Рада підтримала вітання «Слава Україні» у Збройних силах

За відповідний законопроект №9036 проголосували 283 нардепи Верховна Рада планує законодавчо закріпити вітання «Слава Україні» у Збройних силах. Парламентарі 283 голосами підтримали у першому читанні відповідний законопроект, інформує Політик з посиланням на Главком.

Законопроектом передбачається законодавче закріплення вітання «Слава Україні» у Збройних силах. Передбачається, що в рамках підготовки законопроекту до другого читання вітання «Слава Україні» буде використовуватися також у Національній поліції.

Нагадаємо, 24 серпня на параді з нагоди Дня Незалежності вперше офіційно прозвучало нове військове привітання «Слава Україні!» — «Героям слава!».

5 вересня комітет ВР з питань національної безпеки та оборони рекомендував парламенту ухвалити за основу президентський законопроект, який передбачає встановлення у Збройних Силах України нового вітання «Слава Україні! – Героям слава!» замість вітання радянського зразка.

Пропонується також запровадити альтернативне військове звернення «пане» до діючого «товариш».

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь