Press "Enter" to skip to content

Меркель не зрадить Україну, вона особисто голосувала за наше членство в НАТО — посол у Німеччині

На питання про те, чи підтримає Німеччина рух України до членства в НАТО, посол відповів, що варто згадати про рішення, ухвалене під час саміту в Бухаресті.

Німеччина не відступиться від підтримки України та допомагатиме їй на шляху до членства в НАТО. Адже саме німецький канцлер Ангела Меркель формувала думку Європейської Ради щодо конфлікту на Донбасі ще на початку 2014 року, переконаний посол України у Німеччині Андрій Мельник. Про це він розповів у інтерв’ю «Європейській правді».

За його словами, переважна більшість успіхів нашої держави на шляху до євроінтеграції є заслугою Меркель.

«Саме вона була рушієм санкцій, коли переконалася, що словами Путіна не зупинити. Саме вона ініціювала „нормандський формат“ та вела жорсткі переговори з президентом РФ у Мінську», — зазначив Мельник, додавши, що, на жаль, «все більшу вагу в Німеччині набирають інші сили — проросійські».

Він наголосив, що немає жодного лідера у світі, з яким би канцлер Меркель за останні чотири роки більше розмовляла телефоном і частіше зустрічалася, ніж із президентом Порошенком.

Крім того, саме Меркель ініціювала Мінський процес.

На питання про те, чи підтримає Німеччина рух України до членства в НАТО, Мельник відповів, що варто згадати про рішення, ухвалене під час саміту в Бухаресті.

«Саміт НАТО в Бухаресті ухвалив, що Україна все ж буде членом НАТО. За це голосувала особисто Меркель, яка і тоді була федеральним канцлером. Це — рішення, яке є на папері», — нагадав посол.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь