Press "Enter" to skip to content

Трамп звинуватив Китай у зломі пошти Хіларі Клінтон

Влада Китаю не бачить нічого нового в таких звинуваченнях, уточнивши, що КНР є однією з лідерів в сфері кіберпростору.
Американський президент Дональд Трамп зажадав від ФБР розслідувати злом пошти Хіларі Клінтон хакерами, пов’язаними з Китаєм. Про це лідер США написав у своєму Twitter, інформує Політик з посиланням на Корреспондент.

“Електронна пошта Хіларі Клінтон, яка містить секретну інформацію, була зламана Китаєм”, – написав Трамп, закликавши Міністерство юстиції та ФБР провести відповідне розслідування.

У свою чергу влада Китаю не бачить нічого нового в таких звинуваченнях. “У цьому немає нічого нового”, – прокоментувала заяву Трампа представник МЗС КНР Хуа Чуньїн.

“Проблема кібербезпеки має глобальний характер, зачіпає інтереси кожного і з цієї причини повинна бути вирішена”, – додала дипломат.

Вона наголосила, що Китай є одним з лідерів в сфері кіберпростору. “Ми виступаємо проти кібератак в будь-якій формі. Впевнені, що міжнародне співтовариство на основі принципів рівноправності і взаємної поваги повинно працювати спільно для забезпечення безпеки в кіберпросторі”, – резюмувала офіційний представник зовнішньополітичного відомства.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь