21-го серпня – сотий день голодування українського режисера Олега Сенцова, засудженого за тероризм і відбуває термін в російській колонії.
Сенцова заарештували в Криму навесні 2014 го і засудили до 20 років в’язниці, звинувативши в спробі організувати теракти.
Сенцов провину не визнає, від його дій не постраждала жодна людина, всі свідчення його участі в злочинах – це слова його передбачуваних спільників, один з яких відмовився від своїх показань, заявивши, що дав їх під тортурами, інформує informator.news.
Останній місяць режисер добровільно приймає поживну суміш; його близькі неодноразово говорили, що Сенцов знаходиться в стані, близькому до критичного.
Сам режисер днями заявив, що вважає свій стан “передкрітіческім”.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.
Be First to Comment