Press "Enter" to skip to content

У МЗС України розповіли останні дані щодо обвалу мосту в Генуї

За останніми даними, інформації щодо українців серед постраждалих чи загиблих внаслідок обвалу автомобільного мосту біля Генуї на півночі Італії немає. Про це УНН повідомив заступник директора Департаменту консульської служби МЗС — начальник управління консульської діяльності Василь Кирилич.

“За останньою інформацією, під час обвалу мостом прямувало понад 30 легкових автомобілів і кілька вантажівок. Місцеві органи влади для подолання наслідків трагедії запровадили режим дій, передбачений при землетрусах”, — повідомив він.

За словами Кирилича, генеральне консульство України в Мілані оперативно встановило контакт з компетентними органами Генуї з метою з’ясування можливої наявності громадян України серед постраждалих, а також направило офіційний запит до префектури цього міста з проханням невідкладно інформувати про можливу наявність українців серед постраждалих.

“Станом на цей час інформації щодо постраждалих відсутня. Звернень до консульської установи від постраждалих українців не надходило. Місцева влада поки що не повідомляє деталей про наслідки цієї трагедії. Генеральне консульство тримає прямий контакт з компетентними органами і здійснює моніторинг ситуації. За результатами оперативно повідомлятимемо”, — зазначив він.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь